Wędrówki z Bolkiem i Lolkiem po Małopolsce

 

Przeżyjmy to jeszcze raz razem z "Bolkiem i Lolkiem" - film z przedsięwzięcia pt. "Dzień jak z bajki - organizacja widowiska plenerowego opartego na motywach "Bolka i Lolka" dofinansowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Centrum Kultury

2009-06-09

Z pełną pompą

Z pełną pompą

Miesiąc czerwiec należy bez wątpienia do najmłodszych. Kolejną filią Centrum Kultury, w której świętowały dzieci jest Dom Wiejski w Ujkowie Nowym. Tutaj, podobnie jak w poprzednich dniach, Dzień Dziecka obchodzony był z pełną pompą. Nie było mowy o nudzie!

więcej »

2009-06-08

Święto osłodzone cukrową watą

Święto osłodzone cukrową watą

Przejażdżki konne i na quadach, konkursy z nagrodami, dobra muzyka, chwile osłodzone cukrową watą - to jak się okazało, najlepszy przepis na udany Dzień Dziecka. Taki miał miejsce właśnie w świetlicy w Hutkach, filii Centrum Kultury. Atrakcje te przygotowali wspólnie Sołtys i Rada Sołecka Hutek wraz z Centrum Kultury w Bolesławiu.

więcej »

2009-06-05

Dworskie nuty

Dworskie nuty

Prawie pięćdziesięciu uczestników w czterech kategoriach wiekowych startowało w Gminnym Konkursie Piosenki „O dworską nutę”, jaki zorganizował Centrum Kultury w Bolesławiu.

więcej »

2009-06-04

Ach, dzieckiem być...

Ach, dzieckiem być...

Nie sposób zliczyć wszystkich uśmiechów, jakie pojawiały się na twarzach dzieci podczas Dnia Dziecka, jakie zorganizowano przed bolesławskim dworem.

więcej »

2009-06-04

Oratorzy legend

Oratorzy legend

Po raz kolejny uczniowie szkół podstawowych z gminy Bolesław wyruszyli w świat legendy. Wszystko za sprawą Gminnego Konkursu Krasomówczego pt. „Moja miejscowość w legendzie’, jaki odbywał się w bolesławskim dworze.

więcej »

« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [186] [187] 188 [189] [190] [191]   następna strona »