2009-06-15

Laski - dzieciom

13 czerwca dla dzieci i młodzieży z Lasek nie okazał się pechowym dniem! Pogoda nie rozpieszczała ale organizatorzy jak najbardziej! Dzieci miały bowiem wiele powodów do szczęścia: od szybkich motocyklistów do gorącej zalewajki!

„Kontynuujemy tradycję festynów z okazji Dnia Dziecka. Z przyczyn organizacyjnych wybraliśmy w tym roku nieco późniejszy termin. Zawsze liczymy na zainteresowanie dzieci i młodzieży oraz zdrowe współzawodnictwo.
Cieszę się, że nasze sołectwo obfituje w dobrych, energicznych ludzi-z Rady Sołeckiej , Koła Gospodyń Wiejskich, GLKS „Laskowianka”, Jarka Siodłaka, Mirosława Taborka, Kazimierza Kocjana.
Serdecznie dziękuję sponsorom: państwu Sikorskim, firmie Ingremio-Peszel, GOPS Bolesław, Związkowi Zawodowemu Ratowników Górniczych przy ZGH Bolesław, Wójtowi Gminy Bolesław, Centrum Kultury w Bolesławiu, Grażynie i Mirosławowi Sikorom, Krzysztofowi Bieniowi, Marioli i Adamowi Łaskawcom, Stanisławowi Lekstonowi.”-powiedział sołtys Lasek -Zbigniew Wisła.
Kto ciekaw niechaj w najbliższych „Bolesławskich Prezentacjach„ pozna wyniki konkurencji sportowych: biegów, rzutów do kosza, rzutów piłką lekarską, etc.
Dla młodych artystów Centrum Kultury w Bolesławiu przygotowało szereg konkursów plastycznych z nagrodami. Atrakcją dnia był także występ laskowskich przedszkolaków i uczniów .

Urok Lasek jako sołectwa i zaraźliwy entuzjazm włodarzy i społeczników wydały kolejny udany plon! Takie spotkania integrują organizatorów i uczestników - zarówno starszych jak i młodszych.

BBB

Galeria: Dzień Dziecka w Laskach