2016-06-17

Brak planów na wakacje? Zapraszamy na półkolonie!

Organizator: Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu serdecznie zaprasza do udziału w półkoloniach, jakie odbywać się będą w bolesławskim dworze i w Staropolskim dworku w Krzykawce. Poniżej zamieszczamy regulaminy półkolonii oraz oświadczenia do pobrania.

Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 9/2016
Dyrektora Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej
w Bolesławiu z dnia 10.06.2016r.

Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu
zaprasza dzieci na zajęcia wakacyjne
organizowane w Dworze w Bolesławiu
tel. (32) 6424 073
e-mail ck@gminaboleslaw.pl

REGULAMIN ZAJĘĆ WAKACYJNYCH

1. Zajęcia wakacyjne trwać będą w dniach : 18.07.-29.07.2016r.
2. Miejsce zajęć wakacyjnych – Dwór w Bolesławiu.
3. Czas trwania zajęć: poniedziałek – piątek, w godz. 9 – 15.00
4. Wymagany wiek uczestników zajęć 7 - 13lat.
5. Organizator zajęć wakacyjnych nie zapewnia wyżywienia. Przewidziany jest tylko słodki poczęstunek i napoje.
6. Koszt zajęć wakacyjnych – 50,00 zł. od osoby za 2 tygodnie lub 25 zł. od osoby za 1 tydzień.
7. Zgłoszeń można dokonywać do 11.07.2016r. Zapisy przyjmowane są w Dworze w Bolesławiu
w godzinach otwarcia placówki poniedziałek-piątek od 8.00-20.00,
8. Wymagana jest pisemna zgoda rodzica/ opiekuna na udział dziecka w zajęciach wakacyjnych. Oświadczenie do pobrania na stronie internetowej www.centrumkultury.gminaboleslaw.pl bądź
w Dworze w Bolesławiu, ul. Główna 55.
9. Centrum Kultury nie zapewnia dowozu dzieci.
10. Uczestnicy zajęć wakacyjnych są zobowiązani do wykonywania poleceń instruktorów oraz innych upoważnionych osób.
11. Uczestnicy zajęć wakacyjnych są zobowiązani do wzajemnej pomocy oraz godnego zachowania się
w trakcie trwania zajęć
12. Uczestnicy zajęć wakacyjnych są zobowiązani do szanowania i właściwego użytkowania obiektu – Dworu w Bolesławiu wraz z całym wyposażeniem.
13. Uczestnikom zajęć wakacyjnych zabrania się oddalenia z miejsca organizowanych zajęć.
14. Uczestnicy zajęć wakacyjnych mają obowiązek przestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz ppoż.
15. Za szkody związane z nieprzestrzeganiem regulaminu odpowiadają rodzice lub prawni opiekunowie uczestnika zajęć
16. Organizatorzy nie odpowiadają za rzeczy zagubione przez uczestników podczas zajęć oraz za zniszczenia rzeczy należących do dzieci, a dokonanych przez innych uczestników.
17. Organizator zaleca, aby podczas trwania zajęć feryjnych dzieci nie posiadały przy sobie cennych urządzeń typu telefon komórkowy, odtwarzacz muzyki, itp., niekoniecznych do udziału w zajęciach.

Instruktorzy Centrum Kultury, organizujący zajęcia i wypoczynek na zajęciach wakacyjnych dołożą wszelkich starań, aby zorganizować dzieciom czas i chwile w sposób jak najbardziej przyjemny
i pożyteczny, stworzyć warunki do wypoczynku, ale i umożliwić wszystkim aktywne uczestnictwo w życiu grupy.

Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 9/2016
Dyrektora Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej
w Bolesławiu z dnia 10.06.2016r.

Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu
zaprasza dzieci na zajęcia wakacyjne
organizowane w Dworku w Krzykawce
tel. (32) 6424 073
e-mail ck@gminaboleslaw.pl

REGULAMIN ZAJĘĆ WAKACYJNYCH

1. Zajęcia wakacyjne trwać będą w dniach : 01.08.-12.08.2016r.
2. Miejsce zajęć wakacyjnych – Dworek w Krzykawce.
3. Czas trwania zajęć: poniedziałek – piątek, w godz. 9 – 15.00.
4. Wymagany wiek uczestników zajęć 7 – 13 lat.
7. Zgłoszeń można dokonywać do 25.07.2016r. Zapisy przyjmowane są w Dworku w Krzykawce
w godzinach otwarcia placówki poniedziałek-piątek od 8.00-20.00.
w Dworku w Krzykawce, ul. Starowiejska 2.
9. Centrum Kultury nie zapewnia dowozu dzieci.
w trakcie trwania zajęć
12. Uczestnicy zajęć wakacyjnych są zobowiązani do szanowania i właściwego użytkowania obiektu – Dworku w Krzykawce wraz z całym wyposażeniem.

Załączniki: