2013-12-16

Świąteczne wianki wybrane!

W bolesławskim dworze zrobiło się iście świątecznie, a to za sprawa konkursu bożonarodzeniowego, ogłoszonego przez Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu. Tematem artystycznych zmagań tegorocznej edycji konkursu były wianki na drzwi.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i z uwagi na to postanowiono wyróżnić wszystkich uczestników. Dyplomy wraz z upominkami trafiły do następujących osób i grup:
Koło Gospodyń Wiejskich Bolesław – Hutki, Koło Gospodyń Wiejskich Laski, Koło Gospodyń Wiejskich Krzykawa, Koło Gospodyń Wiejskich Krzykawka, Koło Gospodyń Wiejskich Podlipie, Nadia Stacherska, Julia Grzyb, Jagoda Ozioro, Dawid Kutołowski, Zosia Banasik, Justyna Foryś, Kacper Maj, Kamil Banasik, Olaf Herman, Ala Goc, Dominik Kulej, Anna Mirek, Monika Kolanko, Karolina Piszczek z mamą, Sara Szczepankiewicz, Magdalena Włoch, Ola i Nikola Dąbek, uczniowie z klasy III Szkoły Podstawowej w Laskach i przedszkolaki z Przedszkola w Laskach.
Jednocześnie na profilu Centrum Kultury na portalu facebook.pl ogłoszono konkurs, w którym to facebookowicze mogli wybrać za pomocą lajków najpiękniejszy wianek. Bezapelacyjnie, większością głosów wygrał wianek klasy III Szkoły Podstawowej w Laskach wykonany pod okiem opiekuna, Justyny Todor Pałki. Z uwagi na zaangażowanie głosujących dyrektor Centrum Kultury, Barbara Rzońca, postanowiła przyznać 4 wyróżnienia, które trafiły do: Nadii Stacherskiej, Anny Mirek, Dawida Kutołowskiego i Julii Grzyb.

Katarzyna Kocjan

Zdjęcia tutaj